Λίγα λόγια για μας
![](https://la-z-boy.gr/wp-content/uploads/2021/11/logo-white.jpg)
Η Εταιρεία
Εμπιστευθείτε στην μακρόχρονη πείρα μας και στην άριστη ποιότητα των προϊόντων μας, τον πολύτιμο χρόνο της ανάπαυσής σας.
Η εταιρεία La-Z-Boy HELLAS ιδρύθηκε το 1994. Η εταιρεία αντιπροσωπεύει αποκλειστικά τα προϊόντα, των Αμερικάνικων εταιρειών παγκοσμίου φήμης La-Z-Boy και KINGSDOWN.
Η La-Z-Boy είναι πρωτοπόρος στην κατασκευή ανακλινόμενου επίπλου. Τα προϊόντα La-Z-Boy είναι αναγνωρισμένα διεθνώς και συνδυάζουν αρμονικά, την απόλυτη άνεση με την υψηλή ποιότητα και την αισθητική. Η δυνατότητα ανάκλισης του υποποδίου και της πλάτης, η επιλογή της σωστής θέσης ανάπαυσης καθώς και η κατάλληλη υποστήριξη στην περιοχή της μέσης και της πλάτης ελαχιστοποιούν τους πόνους του σώματός μας. Έτσι λίγα μόνο λεπτά ανάπαυσης είναι αρκετά για να αισθανθούμε τεράστια διαφορά.
![](https://la-z-boy.gr/wp-content/uploads/2021/11/167182071_5855373757807889_1645313896707185123_n.jpg)
![](https://la-z-boy.gr/wp-content/uploads/2021/11/εγγύηση.jpg)